Przedsiębiorstwo Eksploatacji Urządzeń Komunalnych PEUK Sp. z o.o.


KONTAKT

adres Ku Słońcu 125a
71-080 Szczecin
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Przedsiębiorstwo Eksploatacji Urządzeń Komunalnych Sp. z o.o.

 

Siedziba naszego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w eksploatacji urządzeń komunalnych, znajduje się w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, działamy na rynku od 1993 roku.

 

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji oraz obsługi urządzeń melioracyjnych, a także sprzedaży wszelkiego rodzaju kruszyw. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Zajmujemy się realizacją zleceń w zakresie: usługi koparko-ładowarką, wynajem koparek, niwelacja terenu, konserwacja cieków, prace ziemne, itp.

 

Ponadto specjalizujemy się w usługach transportowych, a także odwadnianiu posesji i budowaniu studni. Naszym Klientom zapewniamy realizację budowy osadników, a także grobli i wałów. W naszej ofercie m.in. ogrodzenia gabionowe, ogrodzenia z siatki i kamienia, umocnienie brzegów i inne.

 

Zajmujemy się również realizacją wszelkich innych prac melioracyjnych, a także związanych z plantowaniem oraz zakładaniem i konserwacją terenów zielonych. Nieustannie się rozwijamy, a co za tym idzie poszerzamy naszą ofertę.

 

Oferujemy wykonanie prac brukowych, a także wynajem maszyn budowlanych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 602 590 679.

 

Serdecznie zapraszamy!