Przedsiębiorstwo Eksploatacji Urządzeń Komunalnych PEUK Sp. z o.o.


KONTAKT

adres Ku Słońcu 125a
71-080 Szczecin
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog usług:
Sprzedaż Piasku Szczecin Sprzedaż Piasku Szczecin Nasza firma zajmuje się sprzedażą poniższych materiałów sypkich: Sprzedaż piasku - pod kostkę oraz do zasypywania fundamentów. Sprzedaż żwiru, piasku, kruszywa. Sprzedaż kruszywa - do utwardzenia dróg oraz na podbudowę.Piasek sprzedaż - pi ... (czytaj więcej)
usługi koparką szczecin usługi koparką szczecin  WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO SZCZECIN I OKOLICE Usługi koparką - posiadamy bogate doświadczenie w branży, działamy na rynku od 1993 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w eksploatacji urządzeń komunalnych, znajduje się w Szczecinie, w wojew& ... (czytaj więcej)
Prace Ziemne Szczecin Prace Ziemne Szczecin Roboty ziemne jakie wykonujemy w Szczecinie i okolicach są najwykonywane solidnie i terminowo.  Prace ziemne na terenie Szczecina i okolic - zajmujemy się między innymi, realizacją wszelkich innych prac melioracyjnych, a także związanych z plantowaniem oraz zakładaniem i konserwa ... (czytaj więcej)
Niwelacja Terenu Szczecin Niwelacja Terenu Szczecin Niwelacja Terenu Szczecin Niwelacja terenu - zajmujemy się realizacją wszelkich prac melioracyjnych, w tym świadczymy usługi w zakresie: umocnienie brzegów, konserwacja cieków, prace rozbiórkowe. W naszej ofercie także ogrodzenia gabionowe, ogrodzenia z siatki i kamienia, mur oporowy i inne prace ziemn ... (czytaj więcej)
Konserwacja Cieków Szczecin Konserwacja Cieków Szczecin Firma działająca wiele lat na rynku cechuje się dobrą jakością prac jest wiarygodna, doświadczona, rekomendowana jest przez Inwestorów jako solidny i odpowiedzialny partner w realizowaniu tego typu prac np. Konserwacja Cieków Szczecin, niwelacja terenu Szczecin i okolice. Realizowanie zadań gospodarczych zrzes ... (czytaj więcej)